• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Bakiyesiz Dispute

Status
Not open for further replies.

Krqty

Spectator
Reaction score
0
n-oyun / Teamspeak adı: Bakiyesiz

Nerede yasaklandı? (Minecraft sunucu / Teamspeak): Minecraft Server

Eğer oyun nasıl GameType Survival Games ?:

Kill Aura ?: yasaklandı neden Herhangi bir nedenle

size 21.01.2015 ?: yasaklı olsun ne zaman

ban yapmamışlar ne kadar zaman ?: 1 yıl, 8 ay önce Neden unbanned gerektiğini ?: sizce eski bir olay o kadar getirdi neden Perm yasağı o zaman olduğu gibi Merhaba 1 yıl önce AB sunucusu MCSG çok oynanan olduklarını var, her şeyden önce ve biz şezlong ekibi euda ile takım ama arkadaşım öldü, ve biz onlar çoğu yıl sonra MCSG yıl laglı ve ben vurmak birdenbire, ben girdi lag çarptı oynanan tabii Diamond donör Montigh ile savaşmak lazım sonra tabii ki, gider, düşünce bilmiyordum dedi, ben vurdum ve öldü ama sonra öldüm ve tekrar Permanted yasaklı ya da bir şey girmek çalıştığınızda sunucudan DİSCONNETC SERVER söylüyor attı ama sonra ben, ben MCSG üzgün gibi gittikleri diyor yasağı gerektiğini söylüyorlar ben 1 2 kez açıldı ve arkadaşları için oynamak için kabul etmişti, aynı konu yasağı olduğumu fark ettim. ... NOT: Bu artık yeni açılmıyor değil İNGİLİCEYİ DEĞİL BİLMİYORUM, tüm saygımla, ben

Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci