• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Forumda Donor Rankı Nasıl Alınır (TR)

H

Hireless

Guest
Selam İnsanlık!

Oyun içinde donor olupta forum içinde nasıl donor rankı alacağını bilmeyen Türk arkadaşların var olduğunu gördüm. Bu konunun tek amacı size nasıl kendi donor rankınızı forum içinde alabileceğinizi resim(fotoğraf da denilebilir :p) adım adım göstermek. Bir donor'a o kadar para veriyorsanız forum rankınızı da alın yahu!

İlk olarak şu linke tıklayın ---> http://www.mcgamer.net/conversations/

Böyle bir sayfa gelecek. İşaretlediğim yere "Start New Conversation" yani "Yeni Sohbet Başlat" a tıklayın.

Sarı butona tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranı aşağıdaki spoiler'in içindeki şekilde doldurun. Hatta kopyala yapıştır yapın.

I am ........ donor. Can you give me forum rank ?

"Ben ...... donorum. Forum rankımı verebilirmisin ? "

Bunu yazdıktan sonra üstünde "Start a conversation" yazan yeşil butona tıklayın.

Burdaki yazıların mealleri ;

Participants : Katılımcılar yani mesajı kimlere göndermek istediğiniz.
Converstaion Title : Konuşma Başlığı
Start a conversation : Konuşmayı başlat - mesajı gönder-

Participants kısmına Nephilim'i yazmanız gerekir.

Ardından Nephilim mesajını görür ve rankınızı verir. Tebrikler artık rankınızı aldınız !

NaimSenbass

Survivor
Reaction score
27
Arkadaşlar en kısa yolu Nephilim'e ulaşıp ona söylemeniz :)

MasmaviHD

Survivor
Reaction score
175
Selam İnsanlık!

Oyun içinde donor olupta forum içinde nasıl donor rankı alacağını bilmeyen Türk arkadaşların var olduğunu gördüm. Bu konunun tek amacı size nasıl kendi donor rankınızı forum içinde alabileceğinizi resim(fotoğraf da denilebilir :p) adım adım göstermek. Bir donor'a o kadar para veriyorsanız forum rankınızı da alın yahu!

İlk olarak şu linke tıklayın ---> http://www.mcgamer.net/conversations/

Böyle bir sayfa gelecek. İşaretlediğim yere "Start New Conversation" yani "Yeni Sohbet Başlat" a tıklayın.

Sarı butona tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranı aşağıdaki spoiler'in içindeki şekilde doldurun. Hatta kopyala yapıştır yapın.

I am ........ donor. Can you give me forum rank ?

"Ben ...... donorum. Forum rankımı verebilirmisin ? "

Bunu yazdıktan sonra üstünde "Start a conversation" yazan yeşil butona tıklayın.

Burdaki yazıların mealleri ;

Participants : Katılımcılar yani mesajı kimlere göndermek istediğiniz.
Converstaion Title : Konuşma Başlığı
Start a conversation : Konuşmayı başlat - mesajı gönder-

Participants kısmına Nephilim'i yazmanız gerekir.

Ardından Nephilim mesajını görür ve rankınızı verir. Tebrikler artık rankınızı aldınız !

Güzel bir Guide olmuş! Ellerine sağlık! İyi Günler!

NaimSenbass

Survivor
Reaction score
27
Dostum paylaştığın bazı fotoğraflar gözükmüyor o yüzden ve okumaya üşenen bazı arkadaşlarımız olucaktır diye yazdım yoksa başka bir isteğim yok :)

H

Hireless

Guest
Dostum paylaştığın bazı fotoğraflar gözükmüyor o yüzden ve okumaya üşenen bazı arkadaşlarımız olucaktır diye yazdım yoksa başka bir isteğim yok :)
İmgur sitesi Türkiye'de yasaklandı. Dns adresini değiştirmeyenler göremez.
Biliyorum başka bir niyetin olmadığını :p

Career
Reaction score
197
Benim oyun içi rankım gold donor ama ben forumda Experienced rankında kalmayı tercih ediyorum

Okyay

Experienced
Reaction score
9
teşekkür ederim çok güzel yazmışsın ellerine saglık :)

Dex3rHD

Spectator
Reaction score
1
Could you tell me your minecraft username, please? That way I can verify whether you have the donor or not. dedi ne dişyem :D

H

Hireless

Guest
Could you tell me your minecraft username, please? That way I can verify whether you have the donor or not. dedi ne dişyem :D
Oyundaki ismini söyle. Serverde gözükeni. Dediinin anlamı da " Bana minecraft kullanıcı adını söyle bende senin donor olup olmadığını anlıyabileyim"

xBlackStorm

Platinum
Reaction score
7
Nephilim Su Anda VİP Hayla Rankımı Verebilirmi [Simdi Kime Atmalıyım]

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972