• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

SOLO SG JOİNS (TURKİSH) ANLATIM SOLO SG YE GİRME

HiddenGM

Survivor
Reaction score
39
Hello/Selam

BiLdiğiniz gibi solo sg ye bazen girirken hatalar oluyor mesela bunun gibi

Altta verdiğim Resimllerdeki hatalar gibi bir çok kişide nasıl gircem diye soruyor
1. HATA Resim:

GöRdüğünüz Gibi
Girmeye Çalişiyoruz Böyle Flint And Steel E Tıklayip Ama Bir

Diyor Aslında Bu Bazen Olan Birşey Zaten Oyuncular İçin Yardım Ediyorum Çünkü Bazen
FULL DİYO
VE NASIL GİRECEĞİM DİYORLAR BİR ÇOĞU KİŞİ SORUYOLAR TIKLAYINCA FULL HATASI FULL OLUYOR GİREMİYORUZ SONRA SOLO SG bir yandan tıklayınca bunu anlamak için sağ tıklamak lazım
sağ buton tıklayınca aynen de bu hatayı verir yani full diyebilir ve sonrada nasıl gircem dedidikleri için

RESİM

Gördüğünüz Gibi Full Hatası Veriyor Ama O verse bile gine girebiliriz nasilmi böyle

HUB BAŞLANGIÇTA DUMDÜZ GİDERSİNİZ VE SURVİVAL GAMES KOCOMAN YAZİSİ ÇIKAR ORAYA GİRERSİNİZ SÖYLE RESİM BÖYLE YAZİDİR

RESİM

2015-08-01_13.09.09.png

BÖYLE GİDERİZ VE ORDA OYUNLAR LOBBY LER OLUR

LOBİLER FİLAN YENİ EKLENEN AŞAĞA BİNİM MERDİVENİ OLUR AŞAĞA İNERİZ

buraya gireriz

RESİM

satdfgyydtrsdtfd.JPG

BURDA MERDİVENLERDEN İNİŞ YERİ VAR GÖRÜRÜSNÜZ GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BÖYLE MERDİVENDEN MERDİVENLERDEN İNERİZ

resim

astdsfgfhgjh.JPG

Gireriz Merdivenlerden Aşağa ineriz sonrada solo sg ye gelmiş oluruz ve oynarız mesela böyle

Ekran Alıntısıstadgfhfadtsfg.JPG

UMARIM YARDIMCI OLMUSUMDUR TEŞŞEKKÜRLER.

HACKLERİ HİLELERİ YANİ HAKARET KÜFÜRLER SOLO SG DE TEAM OLANLARI REPORT ETMEK İÇİN

link : report.mcgamer.info

Teşşekürler Umarım Yardımcı Olmusumdur Size Ben Ne Mutlu.

HiddenGM

Survivor
Reaction score
39
evet işsizlik vol 9999 + prim.exe
diyorsunda ben bunu yardımcı olmak için yazdım işşizlik filanla amacım yok oyuncular soruyordu yardım ettim işşizlik ne alaka beyenmemissen fikrini söleyebilirsiniz ama böyle terbiyesizlikle sölemen kötü olur rahatsız edici

Last edited:

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci