• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Guide Ban Dispute Format Türkçe

Veyselkana12

Spectator
Reaction score
0
10-20 tane ticket açtım aynı mesajlar geliyor hep la 60 tl ödüyoz bari sınırsız yapmayın be yazıktır günahtır of :/ yani 10-20-30 gün olsa razıyım yinede sınırsız nedir ya :/

xMertSimsek

Diamond
Reaction score
68
10-20 tane ticket açtım aynı mesajlar geliyor hep la 60 tl ödüyoz bari sınırsız yapmayın be yazıktır günahtır of :/ yani 10-20-30 gün olsa razıyım yinede sınırsız nedir ya :/
Maalesef elinde bir kanıt olmadan hiç birşey yapamayız ve art arda ban dispute atarsan ban yersin zaten yemişsin bide kalkma ihtimalin zorlaşır çünkü birine cevap gelmeden diğerini atmanı istemiyorlar yani ben önermem

Veyselkana12

Spectator
Reaction score
0
bak mcsg premium olmasa sınırsız ban yesem bişi değil yine ? ama biz türkler salak gibi 60 tl veriyoruz ve o 60 tlnin özelliklerinden yararlanma şansı alıyoruz ama premium serverler sınırsız ban atınca o 60 tl haram oluyor ! insan nie sınırsız atarki banı 1 premium serverde he ? yazık günah ya vallaha yazık günah yani şimdi onlara desem siz ban yeseniz mod flnda değil oyuncusunuz desem külah gibi erirler ortada yazık günah ya !

NickSharpx ☆

District 13
Reaction score
4,182
Yay! Now Turks will have something useless not to get unbanned (as they all hack :-D)!

xMertSimsek

Diamond
Reaction score
68
bak mcsg premium olmasa sınırsız ban yesem bişi değil yine ? ama biz türkler salak gibi 60 tl veriyoruz ve o 60 tlnin özelliklerinden yararlanma şansı alıyoruz ama premium serverler sınırsız ban atınca o 60 tl haram oluyor ! insan nie sınırsız atarki banı 1 premium serverde he ? yazık günah ya vallaha yazık günah yani şimdi onlara desem siz ban yeseniz mod flnda değil oyuncusunuz desem külah gibi erirler ortada yazık günah ya !
Yalnız yanlış anlama ancak ben niye hiç ban yemiyorum? Demek ki bir şey tespit ediyor ki banlıyor. Eğer kendine güveniyorsan kanıtında varsa açtırırsın tekrardan dediğim gibi

Veyselkana12

Spectator
Reaction score
0
yaw ne alaka sınırsız yaw he ? bari 10-20 gün ban olsa olmazmı sanki ? bak havada kaldım sonra oyundan attı ve ben tekrar girdiğimde ban yedim her oyun hata yapar ama bu ingilizce konuşan ve mod olupta yalan attığımı sanan kişilere bişiler demek istiyorum ama forumdada ban yiyene kadar ticket atmaya devam edecem elbet birine adam gibi kopyala yapıştır mesajı gelmicek !

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci