• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Cool Boys Of Turkey

Status
Not open for further replies.

YusufAybar

Spectator
Reaction score
0
IGN:ItzForever
Ne kadar artistsin (0/10):4/10
(Are you cool ?)
Fearlesscome'u kaç kalple kesebilirsin (0/10):10/10 çünkü blockhit yapamıyo
(how many hearts would you have if you kill Fearlesscome?)

Spidy

Quantum
Reaction score
1,519
IGN: PoisonousDiamond
Ne kadar artistsin (0/10):31/62
(Are you cool ?)
Fearlesscome'u kaç kalple kesebilirsin (0/10):12/10 o kimmis mk gapplesiz 12 atarim
(how many hearts would you have if you killFearlesscome?) Easy Peasy

ItsArdaQG

District 13
Reaction score
2,859
IGN: ItsArdaQG
Ne kadar artistsin (0/10): Kusura bakmayın ama sayıyla gösteremiyorum :/ Hesap makinesi olan varsa belki söyleyebilirim
(Are you cool ?)
Fearlesscome'u kaç kalple kesebilirsin (0/10): Hmm önemli olan Fearlesscome'i kaç kalple keseceğim değil, önce benimle 1v1 yapmak için yeteri kadar havalı olması lazım..O kadar artist olsun o konuyu sonra konuşuruz ;)
(how many hearts would you have if you killFearlesscome?) Kalbi bırakta burda kırmızı yazan başka havalı insan göremedim..FAZLA HAVALIYIM

Spidy

Quantum
Reaction score
1,519
Ne kadar artistsin (0/10): Kusura bakmayın ama sayıyla gösteremiyorum :/ Hesap makinesi olan varsa belki söyleyebilirim
(Are you cool ?)
Fearlesscome'u kaç kalple kesebilirsin (0/10): Hmm önemli olan Fearlesscome'i kaç kalple keseceğim değil, önce benimle 1v1 yapmak için yeteri kadar havalı olması lazım..O kadar artist olsun o konuyu sonra konuşuruz ;)
(how many hearts would you have if you killFearlesscome?) Kalbi bırakta burda kırmızı yazan başka havalı insan göremedim..FAZLA HAVALIYIM
GG Arda Yine dagitiyor xD

Reaction score
46
IGN:ItzForever
Ne kadar artistsin (0/10):4/10
(Are you cool ?)
Fearlesscome'u kaç kalple kesebilirsin (0/10):10/10 çünkü blockhit yapamıyo
(how many hearts would you have if you kill Fearlesscome?)
IGN: PoisonousDiamond
Ne kadar artistsin (0/10):31/62
(Are you cool ?)
Fearlesscome'u kaç kalple kesebilirsin (0/10):12/10 o kimmis mk gapplesiz 12 atarim
(how many hearts would you have if you killFearlesscome?) Easy Peasy
(Are you cool ?)
REDDEDILDINIZ (FEARLES GIBI BI DANDIK PVPCIYE BENDEN BAŞKA KİMSE 10 ATAMAZ)

ItsArdaQG

District 13
Reaction score
2,859
KENDINI MODERATÖR SANANALARI HIÇ ALMIYORUZ ''Dostum'' : d
Abiiiii çok fazla havalısınız :dd Moderatör applicationunda yazdığım gibi, kahraman olmak için pelerine ihtiyacım yok :) Türk toplumuna elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum tabi bunun içinde moderatör olmama gerek yok. Ha bu arada nedir bu kuyruk acısı anlatsana birazda senin kafayı yaşıyalım :d

Reaction score
46
Abiiiii çok fazla havalısınız :dd Moderatör applicationunda yazdığım gibi, kahraman olmak için pelerine ihtiyacım yok :) Türk toplumuna elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum tabi bunun içinde moderatör olmama gerek yok. Ha bu arada nedir bu kuyruk acısı anlatsana birazda senin kafayı yaşıyalım :d
KUYRUK ACISI MI GET R3KT

Reaction score
46
ZERRE KADAR BEYNIN YOK ŞİMDİ SAYFAYI TERK EDEBILIRSIN

Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci