• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

DarknessLegion [EU CLAN]

MrBitte98

Survivor
Joined
Jul 17, 2014
Messages
116
Reaction score
7
Name: Bolo
IGN: BoloFTW
Age(minimum 13 years): 14
Do you have Skype?: boloftw (kqwerter and mrbitte98 alleady have me on skype)
Donor(if you have) : no donor rank , just an ordinary tribute
Wins: 83
Sword/ Fishing Rod / Bow / Fns skills (0/10): Sword (9 ); Rod (8) ; Bow (7) ; FnS (8)
Country: Romania
Why do you want to be in this clan?: Bcuz sw3g :D
Accepted Member ! Welcome !
 

SuperDotSquid

Tribute
Joined
Jul 13, 2014
Messages
59
Reaction score
2
Cat vreti sa continuati sa puneti winnuri pt voi la toate clan warurile cand ati pierdut la toate din ele? Pai va spun eu cat continuati... continuati pana la urmatorul clan war in care faceti asa ce va si pot sa va dau gyazo cu ce o sa va faca Peter..................Deci continuati va rog frumos! Apropo peter e moderator
 

BoloFTW

Tribute
Joined
May 5, 2014
Messages
29
Reaction score
12
Acum ati inceput sa cunoasteti toti moderatori .... daca nu ii ziceam eu lui gabi de TS .... nu mai stiati nici un mod :|
 

SuperDotSquid

Tribute
Joined
Jul 13, 2014
Messages
59
Reaction score
2
Bolo tu ce problema ai? eu doar te avertizez ca acesti copii si cand sunt batuti ei tot win pun si puteam cunoaste multi......Astia si daca fac cu carpe diem si isi iau 5-0 ei pun 5-0 pt ei cum s-a intamplat la NoTwerk si si la noi si la toti...oricum clanul va fii sters :pDar nah.. daca chiar vrei sa fii in clanu asta te anunt ca inainte sa bage dq ii bateam 3-1..apoi am pus noi dq ca ne-au injurat si a zis ca are dovezi pt dq dar cica s-au sters.Deci aveam cam doua motive de dq dar ei tot pt ei au pus win ca doar.. .. oricum va fii sters xD
 

SuperDotSquid

Tribute
Joined
Jul 13, 2014
Messages
59
Reaction score
2
And? WOW I am scared.. xD lol.Wtf dude when you do q DQ you needs proofs,ask avaline!
 

SuperDotSquid

Tribute
Joined
Jul 13, 2014
Messages
59
Reaction score
2
WOW aveti dovezi clare cica nu? dati-le ma sau ce? Cand ti-a cerut Gabi dovezile nu ii le-ai dat MrBitte.Asa faceti? SCREENSHOT(cu ce a facut mrbitte) si cu ce te-am injurat? si app nimeni nu va acuzat de hack in schimb voi ne-ati acuzat ca am chemat targeteri.. ce stii sa minti auzi cica v-am acuzat de hack.Va credeti prea buni incat sa va acuzam de hack?
Si cica am abandonat xD lool noi am jucat pana la final cand ati vrut dq fara dovezi.. apropo daca aveti dovezi la celelalte clan waruri sa mi le dati .. Clanu asta trebuie vazut neaparat de moderatori..
Screenshot cu MrBitte mincinosul:http://gyazo.com/75797c0c2a159ea06ca5556ffff33797 Bafta cu moderatorii!
 

Dany_FTW

Survivor
Joined
Feb 22, 2014
Messages
219
Reaction score
7
DarknessLegion vs Refresh 5-0 (They abandoned !)
Really ? We have beaten you 5-2 . I didn't abandoned . If you not put the loss we'll take a mod ! Thanks ! (#Refresh)
 

jako3578

Diamond
Joined
Jun 30, 2012
Messages
64
Reaction score
7
IGN: Mini_ZuriNi
Age(minimum 13 years): 14
Do you have Skype?: yea, jakob.sandoe.lund
Donor(if you have) Diamond
Wins:315
Sword/ Fishing Rod / Bow / Fns skills (0/10): sword 9/10, Fishing rod 4/10, Bow 7/10, Fns 6/10
Country: Denmark
Why do you want to be in this clan?: It seems nice :)
 

MrBitte98

Survivor
Joined
Jul 17, 2014
Messages
116
Reaction score
7
IGN: Mini_ZuriNi
Age(minimum 13 years): 14
Do you have Skype?: yea, jakob.sandoe.lund
Donor(if you have) Diamond
Wins:315
Sword/ Fishing Rod / Bow / Fns skills (0/10): sword 9/10, Fishing rod 4/10, Bow 7/10, Fns 6/10
Country: Denmark
Why do you want to be in this clan?: It seems nice :)
Accepted as Officer ! welcome !
 

Darius1700

Survivor
Joined
Mar 28, 2014
Messages
132
Reaction score
8
omg puneti loseurile cu skrollex
in primul ati bagat targetari si in al doile ati abandonat deci..... era 2-0 pt noi si ati abandonat..
 

SuperDotSquid

Tribute
Joined
Jul 13, 2014
Messages
59
Reaction score
2
Ba astia nu pun loosurile de la nici un clan .. asa s-a intamplat si la noi dar na daca puteti gasi voi o solutie sa se stearga clanul ar fii perfect.. pentru ca eu am vorbit cu un moderator a zis ca o sa il stearga si urmatoarea zi a zis ca nu e problema lui -_-
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,610
Members
523,972
Latest member
Atasci