• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Denius

Berke Bayram

Spectator
Reaction score
1
qwqewqe Venium vs Venium 5-0 won nice hocam cok prosunuz kendinizi yeniyosunuz xd
Skype ekle senle görüşücem özel olarak kardeş klavye bebeliği değilde erkek gibi konuşalım skype ekle : berke.bayram4 eklemeye yada ekleyip konuşmaya götün yemiyırsa siktir git

ItZombie

Tribute
Reaction score
1
nice fake win qwd:qwd aglamayın bu kadar BlengBow 5 - Venium 0 aglamayın

SmelVictoryEU

Spectator
Reaction score
1
lan aminakodugumun cocugu Ben bunun gibi FakeWon Yazmiyodum. Suna bak amk yendikleri klana bakiyorum Onlarda Won Yazmis NasiL Zevk aliyosunuz anlamiyorum Boyle klani gelistirebilceginizmi saniyorsunuz
ulan gerizakalı cogu klanlarla atarken 3-0 falan oluor genelde sonra yediremeyip kacıorlar bizde mecburi 5-0 veya kac sayı aldıysalar o kadar yazmak zorunda kalıoruz yada adamlar mola alıolar sonra devam etmeyince won yazmak zorunda klaıoruz

ItzMeMurat

Spectator
Reaction score
1
IGN:MuratAvsarYT
Nationality:Turkey
Previous Clans:Manyak Türkler powerofthesword hyperli bişeydi unttum
Donor on MCSG:No
Why do you want to join Venium?:İyi bir ortamı var bende bu ortama dahil olmak istiyorum

JESUSURA

Experienced
Reaction score
161
nice fake win qwd:qwd aglamayın bu kadar BlengBow 5 - Venium 0 aglamayın
Round linkini atsana KAVIM 5. SINIFSIN SALAK SALAK KONUSMA GERIZEKALI KAVIM SAFA DA 5. SINIF EN FAZLA 6

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci