• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

ForceLion | EU

Status
Not open for further replies.

HyperCuzoom

Platinum
Reaction score
12
IGN: Danteq
Ping at MCGamer: 50-150
Previous Clans: SoHigh , MockingBirds , Stolen , ...
SoloSG/SG Stats: bunu tartışmayalım çok kötü 300 oyundan 10 kazanma filan
Tell us about yourself: yaş : 14 bu kadar
Hello, you have been accepted as a trial member. Remember to join our TS3 Server as well!
TeamSpeak IP: ForceLion.Nitrado.Net

HyperCuzoom

Platinum
Reaction score
12
IGN: calvinVAPES_V2
Ping at MCGamer: 85-90-100
Previous Clans: cylanEU,Apeks,GoldArmy ve bir çok clanda oynadım fakat arkadaslık sorunlarından dolayı çıktım
SoloSG/SG Stats: stats kasmıyorum ama stats sıfırlatım kasmaya başlıyacagım
Tell us about yourself: 14 yaşındayım pvpmin iyi oldugunu düşüünüyorm bi işim çıkmassa ful aktifim. samimi bir kişiyim
Hello, you have been accepted as a trial member. Remember to join our TS3 Server as well!

iAquaR3tkHD

Spectator
Reaction score
1
IGN:iAquaR3tkHD
Ping at MCGamer:50-60-70
Previous Clans:IronPunch Fade ourforce excorsim daha çok var
SoloSG/SG Stats:
Tell us about yourself: team fightime vw pvp ime güvenerek 14 yaşında ve plat donor olarak bu clana başvuruyorum

Last edited:

PiroKudurdu

Spectator
Reaction score
0
IGN:Ciguli
Ping at MCGamer:85-100
Previous Clans:yok
SoloSG/SG Stats:SoloSG:15win Normal SG:310 win
Tell us about yourself:13 yaşındayım,iyi bir oyuncu olduğumu düşünüyorum 9-10 saat aktifim bu klanda bulunmaktan zevk duyarım.

HyperCuzoom

Platinum
Reaction score
12
IGN:iAquaR3tkHD
Ping at MCGamer:50-60-70
Previous Clans:IronPunch Fade LegendArmy ourforce excorsim daha çok var
SoloSG/SG Stats:
Tell us about yourself: team fightime vw pvp ime güvenerek 14 yaşında ve plat donor olarak bu clana başvuruyorum
Hello, Your application has been declined.
IGN:Ciguli
Ping at MCGamer:85-100
Previous Clans:yok
SoloSG/SG Stats:SoloSG:15win Normal SG:310 win
Tell us about yourself:13 yaşındayım,iyi bir oyuncu olduğumu düşünüyorum 9-10 saat aktifim bu klanda bulunmaktan zevk duyarım.

kutayosbes

Spectator
Reaction score
0
IGN:Hyperzz_V2(Aslında Platinum hesabım var ama bug olduğu için giremiyorum ama hesabı kurtara bilirim kurtaramasam zaten yeni preminum hesap alıcam)
Ping at MCGamer:95-150
Previous Clans:Florens adlı clandayım Double clan yapmayı düşünüyorum
SoloSG/SG Stats:Bu hesabım arkadaşımın olduğu için kötü asıl hesabımın Solosg: 900 oyundan 470 Sg:300 oyundan 50 kazanmam var
Tell us about yourself:16 yaşındayım clanın ve benim yeterince aktif olduğunu düşünüyorum bu yüzden bu clana baş vurdum

HyperCuzoom

Platinum
Reaction score
12
IGN:Hyperzz_V2(Aslında Platinum hesabım var ama bug olduğu için giremiyorum ama hesabı kurtara bilirim kurtaramasam zaten yeni preminum hesap alıcam)
Ping at MCGamer:95-150
Previous Clans:Florens adlı clandayım Double clan yapmayı düşünüyorum
SoloSG/SG Stats:Bu hesabım arkadaşımın olduğu için kötü asıl hesabımın Solosg: 900 oyundan 470 Sg:300 oyundan 50 kazanmam var
Tell us about yourself:16 yaşındayım clanın ve benim yeterince aktif olduğunu düşünüyorum bu yüzden bu clana baş vurdum
Hello, you have been accepted as a member. Remember to join our TS3 Server as well!

FurkaNihat

Spectator
Reaction score
0
IGN: xFourBloodYT
Ping at MCGamer:40-120
Previous Clans:ShortPool , OurForce malesef diğerinin ismini unuttum.
SoloSG/SG Stats:Solo SG 77/11 SG 251/26 kötü olduğunu biliyorum. Ama stat ları takmıyorum ve sg ye solo giriyorum.Daha çokda hack ve makroya ölüyorum.
Tell us about yourself:Spain duel 2.0 1.siydim turnuva kazandıklarım var güzel oynarım deneme için vs atabiliriz teşekkür ederim.Yalan söylemem dürüstüm.Sözünüzden çıkmam.

Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci