• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Gereksiz Sycho [EU Klan] [TR]

Status
Not open for further replies.

Melih0002

Spectator
Reaction score
0
Minecraft IGN: Melihgd1232
Kazanmak Toplam Oynanmış Oyunlar: Yenisi / 25/490 Eskisi 43/812
Gğnde Kaç Saat MCSG de Geçiriorsunuz: 6 saat

ZekiG

Spectator
Reaction score
0
Minecraft Ing: BlazenBlackHD
Kazanmak/Oyunlar : 115/585
Günde kaç saat MCSG ye giriyorsun: 3-4(Tatilde 5-6)

Mockingjay_50

Spectator
Reaction score
1
Minecraft ING: Mockingjay_50
Kazan:mak/Toplam oynanmış oyunlar: 50/500
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz: 4-5 saat biliyorum fazla değil ama ne zaman CW filan olsun anında online olurum...
Not:Kesinlikle benim için saygı ve beraberlik çok önemli bir şey skybelı team olupda beni kesen arkadaşlarım vardı onlarla ilişkimi kestim.Bu grupta bulunmayı çok istiyorum iyi oynadığımı düşünüyorum zaten MCSG de ilk 1100 e girdim. Oynayış konusunda ise daha çok taktiksel ve bireysel takılıyorum ama eski MCSG de takımlı oynuyordum bundan dolayıda takım ruhunu iyi biliyorum.Zamanla kendimi geliştiyorum ve çok iyi işler yapmayı düşünüyorum.
Ekstralar
1) Sevdiğim ve Hoşlandığım şeyler:

----Öncelikle ben karşımdaki insana çok güvenirim onun bana karşı yapacağı hatalar beni çok üzer ve derinden etkiler.
-----Karşımdaki kişinin bana samimi ve natural(doğal) hali ile yaklaşması hoşuma gider.
(Burada öle şunu severim oyun oynamayı severim gibisinden bahsetmedim sadece beni tanımanız için biraz tiyo verdim :D )

2)Hoşlanmadığım Davranışlar :(
-----Benim en sevmediğim ve bu yüzden başıma çok şey gelen özelliğim karşımdakine çok fazla güvenmem ve fazlasıyla saygı duymam mesela o kişi bana bir küfür hakaret ederse (şakasına herkez yapıyor ama ciddi ciddi olan bir şeyler var ise ) ciddi ciddi kırılırım .Karşımdakinin de bana saygı duymasını önemserim.
-----Şakayla olsada bana vurulması benimde çok fazla yaptığım bir şey mesela adam geldi diyip arkadaşımı oltalamak veya vurmak fln ama bazı arkadaşlar bu olayı abartarak beni öldürdükleri oluyo nasıl komik şaka ama :/

3)Esprilerim :D
-----Malesef ama genelde soğuk espri yaparım ama saçma olmaz güldürür eğlenceli bir tipim şahsen (Yaptığım soğuk espriler şöle olmaz mesela Bir adam varmış Karısı yokmuş pff) hem gerektiğinde ciddi hem gerektiğinde çok neşeli olurum ortama ayak uydururum.

4) Macro or Hax?
Bu iki unsuru kullanmıyorum aynı zamanda kullananlarada karşıyım.
Bu arada pvp araç gereçlerini gerektiğinde kullanıyorum ama genelde hızlı tıkladığım için adam kesebiliyorum kazanabiliyorum. Bunu böle dedim diye okum kötü filan sanmayın gayet iyi kullanırım...

Konuya kim bakıyorsa Abi inşallah epilepsi filan değilsindir.Bazı yerleri renkli yazdım!

Last edited:

Semih_uretgen

Spectator
Reaction score
0
Minecraft IGN:Semihuretgen
Kazanmak/Toplam oynanmış oyunlar:Yenisi 14/285 Eskisi:77/2204
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz:1/2 saat

Last edited:

PBstrike

Platinum
Reaction score
3
Minecraft ING/ PBstrike
Kazanma/Toplam: 1038 Win
Oyanmıs Oyunlar:5700 civarı
Skype/ pbstriker32
Gunde Kac Saat Mcsg'de geciriyorsunuz: 2-3 saat ama cumartesi pazar daha fazla olabilio

Last edited:

Mockingjay_50

Spectator
Reaction score
1
Minecraft ING: PBstrike
Kazanma/Toplam: 1038 Win
Oyanmıs Oyunlar:5700 civarı
Gunde Kac Saat Mcsg'de geciriyorsunuz: 2-3 saat ama cumartesi pazar daha fazla olabilio
Arkadaşın 225 oyundan 45 kazanması var :D 1038 klavyeye mi oturdun :D

PBstrike

Platinum
Reaction score
3
Arkadaşın 225 oyundan 45 kazanması var :D 1038 klavyeye mi oturdun :D
Kardes toplam diyo farkındamısın statlar gitmeden once bilmiyorum mcsg de nasil bi iş cıkaracan ama seni 1v1 de aglatmayı istiyorum

PBstrike

Platinum
Reaction score
3
Ba
Minecraft ING: Mockingjay_50
Kazan:mak/Toplam oynanmış oyunlar: 50/500
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz: 4-5 saat biliyorum fazla değil ama ne zaman CW filan olsun anında online olurum...
Not:Kesinlikle benim için saygı ve beraberlik çok önemli bir şey skybelı team olupda beni kesen arkadaşlarım vardı onlarla ilişkimi kestim.Bu grupta bulunmayı çok istiyorum iyi oynadığımı düşünüyorum zaten MCSG de ilk 1100 e girdim. Oynayış konusunda ise daha çok taktiksel ve bireysel takılıyorum ama eski MCSG de takımlı oynuyordum bundan dolayıda takım ruhunu iyi biliyorum.Zamanla kendimi geliştiyorum ve çok iyi işler yapmayı düşünüyorum.
Ekstralar
1) Sevdiğim ve Hoşlandığım şeyler:

----Öncelikle ben karşımdaki insana çok güvenirim onun bana karşı yapacağı hatalar beni çok üzer ve derinden etkiler.
-----Karşımdaki kişinin bana samimi ve natural(doğal) hali ile yaklaşması hoşuma gider.
(Burada öle şunu severim oyun oynamayı severim gibisinden bahsetmedim sadece beni tanımanız için biraz tiyo verdim :D )

2)Hoşlanmadığım Davranışlar :(
-----Benim en sevmediğim ve bu yüzden başıma çok şey gelen özelliğim karşımdakine çok fazla güvenmem ve fazlasıyla saygı duymam mesela o kişi bana bir küfür hakaret ederse (şakasına herkez yapıyor ama ciddi ciddi olan bir şeyler var ise ) ciddi ciddi kırılırım .Karşımdakinin de bana saygı duymasını önemserim.
-----Şakayla olsada bana vurulması benimde çok fazla yaptığım bir şey mesela adam geldi diyip arkadaşımı oltalamak veya vurmak fln ama bazı arkadaşlar bu olayı abartarak beni öldürdükleri oluyo nasıl komik şaka ama :/

3)Esprilerim :D
-----Malesef ama genelde soğuk espri yaparım ama saçma olmaz güldürür eğlenceli bir tipim şahsen (Yaptığım soğuk espriler şöle olmaz mesela Bir adam varmış Karısı yokmuş pff) hem gerektiğinde ciddi hem gerektiğinde çok neşeli olurum ortama ayak uydururum.

4) Macro or Hax?
Bu iki unsuru kullanmıyorum aynı zamanda kullananlarada karşıyım.
Bu arada pvp araç gereçlerini gerektiğinde kullanıyorum ama genelde hızlı tıkladığım için adam kesebiliyorum kazanabiliyorum. Bunu böle dedim diye okum kötü filan sanmayın gayet iyi kullanırım...

Konuya kim bakıyorsa Abi inşallah epilepsi filan değilsindir.Bazı yerleri renkli yazdım!
Bana laf atan cocuk 50/500 yapmıs benim 225 de su an 42 var ve ben eskisiyle soylemistim yasınıda atmıstır kesin

AmacsizOyuncu11

Spectator
Reaction score
0
Minecraft IGN:AmacsizOyuncu
Kazanmak/Toplam oynanmış oyunlar: 6/0
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz:2-3 saat
win az olmasının sebebi v3 e geçince sinirlenip mcsg ye girmedim oyüzden yoksa 290 winim vardı

GSGG2003

Tribute
Reaction score
0
Minecraft IGN:EfsaneAli
Kazanmak/Toplam oynanmış oyunlar:31/253
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz:2/3 (Akşamları)

AhmetCan55

Spectator
Reaction score
1
Minecraft IGN:AhmetCq
Kazanmak/Toplam oynanmış oyunlar:451/15
Günde Kaş saat MCSG'de geçiriyorsunuz:10

Memo11

Spectator
Reaction score
1
Minecraft İGN: Super_Memo11