• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

HeavenAce [Reborn]

Zyrqn

Survivor
Joined
May 14, 2016
Messages
163
Reaction score
2
Taci in mortii mei ai 11 ani , 1,56 nu te poti ridica de la pc la cat de gras esti , joci cu clicker , fire-button, jclicker si toate alea , schematica , gohst si imi comentezi mie copile?
me ? clicker ? firebutton ? ghost? schematica ? =)))))) ai uitat ca nu puteai sparge frunze cand jucam sg si ca dadeai de la 5 blockuri sau cum ? si mi-ai recunoscut in privat ca atunci cand eram cu adelin iti era rusine sa nu te faci de cacat?
 

KechMe

Gold
Joined
Jul 25, 2016
Messages
43
Reaction score
11
me ? clicker ? firebutton ? ghost? schematica ? =)))))) ai uitat ca nu puteai sparge frunze cand jucam sg si ca dadeai de la 5 blockuri sau cum ? si mi-ai recunoscut in privat ca atunci cand eram cu adelin iti era rusine sa nu te faci de cacat?
Ca ce ca jucam cu schematica acum 1 luna pe spain de 3-4 ori? wow dar tu cand ti-se intorecea smooth-ul ( am clip ) cand aveai schematica ( am clip ) cand le-ai recunoscut la toti ca jucai cu fire-button , clicker and more? si tot eu nu puteam sparge frunze? =]]]]]]]]]]]]]]
 

DanMikel98_FTW

Survivor
Joined
Oct 3, 2015
Messages
151
Reaction score
5
Ca ce ca jucam cu schematica acum 1 luna pe spain de 3-4 ori? wow dar tu cand ti-se intorecea smooth-ul ( am clip ) cand aveai schematica ( am clip ) cand le-ai recunoscut la toti ca jucai cu fire-button , clicker and more? si tot eu nu puteam sparge frunze? =]]]]]]]]]]]]]]
GATA COPILE CA IMI SPARGI NOTIFICARILE
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,610
Members
523,972
Latest member
Atasci