• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Hiatus

StrafeAG

Career
Reaction score
1,196
BUJUNUNDA OYUNDA KULLANDIĞINA DAİR YOK AMA EUCL BLACKLİST
verdiğin örneğinin anasına analdan giriyim bujuda era buldular ama yinede devam ettiniz Insurgent cwsine ondan sonra buju jdv7'de ban yedi adamların gözünde iyice hacker haline geldi bu yüzden Blacklist aldı şimdi bizim cwdede aynı boku yiyip ffdiel oynadı die başka nedenlerden dolayı dq diosunuz hll sana EGEJP

Hiatus

Platinum
Reaction score
89
verdiğin örneğinin anasına analdan giriyim bujuda era buldular ama yinede devam ettiniz Insurgent cwsine ondan sonra buju jdv7'de ban yedi adamların gözünde iyice hacker haline geldi bu yüzden Blacklist aldı şimdi bizim cwdede aynı boku yiyip ffdiel oynadı die başka nedenlerden dolayı dq diosunuz hll sana EGEJP
Sen ne iki yüzlü orospu çocuğunun teki çıktın lan insurgent cwsinde sende gördün koynumuzda senin gibi köpek beslemişiz silinmiş era cliente laf ettiler silinme tarihi 2 ay önce jdyade siz klandayken bile adam gibi tsde durmadıgınızdan yada ortamda durmadıgından neler olup ne bok olup neyin olmadığını bilmiorsun kaç kere badliona hackle girdi girdiğindede bize söledi zaten uhcde tracer için felan pockun videosundan sonra ekran paylaştı bi bokum bulamadılar gene siktirme beynini uzaklaş benden ve bu klandan ne bok olduğun nasıl ikiyüzlü birisi olduğun ortaya çıktı şimdi siktir git napıp ediyorsan yap bidaha bu klandan birisi seni görmesin burada - arif

Hiatus

Platinum
Reaction score
89
Y
ben

Koynumda yılan besledim diosun ulan bizim cwde sefaya knockback die laf ettiler purvesden bi tek ben savundum, açıkladım eğer ibne biri olsaydım körüklerdim iyice ikinci konu ben bujuya hack die laf bile etmedim sadece buju ffdielde huzuni bulduk die saçma bi sebep söledi diye ben bunu yazdım yoksa bujuya hiç bi zaman hack demem(hiatusdaki kimseye demem )
zaten hiatusdan siktir olup gittim bu arada hll sanada salak saçma şekilde anlayıp sövmen nice
Yanlış anlama diosun dur bi 2 sn ne yazdığına bak nasıl anlaşılıor die gerizekalı

crayzpvppers

Tribute
Reaction score
4
Sen ne iki yüzlü orospu çocuğunun teki çıktın lan insurgent cwsinde sende gördün koynumuzda senin gibi köpek beslemişiz silinmiş era cliente laf ettiler silinme tarihi 2 ay önce jdyade siz klandayken bile adam gibi tsde durmadıgınızdan yada ortamda durmadıgından neler olup ne bok olup neyin olmadığını bilmiorsun kaç kere badliona hackle girdi girdiğindede bize söledi zaten uhcde tracer için felan pockun videosundan sonra ekran paylaştı bi bokum bulamadılar gene siktirme beynini uzaklaş benden ve bu klandan ne bok olduğun nasıl ikiyüzlü birisi olduğun ortaya çıktı şimdi siktir git napıp ediyorsan yap bidaha bu klandan birisi seni görmesin burada - arif
pafi loseyi yazzzz

Merakli1414

Tribute
Reaction score
1
Ign:Fillew98
Latency:anlamadım
Nationality:Türkish
On a scale from 1/10, how good is your Turkish:7/10
Previous clan:FADE,Ironpunch,Skullarmy,İFiltex
Tellus about yourself:anlamadım

Members online