• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

How to Write an Amazing Moderator Application [CRO / BIH / SRB ]

CowzMC

Platinum
Joined
Dec 12, 2015
Messages
171
Reaction score
125
Kako napisati fantasticnu mod aplikaciju
Osnove:



Predati aplikaciju na MCGamer Netowrku je zanimljivi proces.Da bi zapoceo moras prvo napisat aplikaciju, Nakon toga ili si odbijen ( declined) ili si u pending stage ( sto znaci da aplikacija ima potencijala i da ce je se vise puta pregledati ) Nakon toga Senior Staff odluci pregledati tvoju aplikaciju i odluciti dal ces ici na interview

Ako vas stalno odbijaju ( decline ), ili samo želite neke korisne savjete o tome što vasa aplikacija treba izgledati, onda ovaj thread ce biti koristan u procjeni mnogih vaših problema.

Ako je vasa aplikacija slabo napisana ili je teško pratiti svoje bodove, to je vjerojatno da je vaša prijava će biti odbijena. Postoji još jedan problem, osim koliko dobro vaš zahtjev pisano je ipak. Vaša prezentacija mora biti ukusna kao dobro.

Ajmo poceti iz ponova! Template za mod aplikaciju mozete pronaci ovdje -> here!Nakon sto otvorite taj link, biti ćete preusmjereni na stranicu s popisom trenutne pozicije da netko može prijaviti za Moderator na MCSG



Budite sigurni da sve procitate, moze se desiti da se zbunite oko nekih stvari kasnije. Budite sigurni da je template koji ste koristili da je ispravan i u potpunosti. U slucaju da ste pratili neciji tudji template ili slicno vasa aplikacija ce biti odma odbijena ( decline ).


Evo nekih objašnjenja za neke tvrdnjama u opisu položaja moderatora!


Super, Znaci jos uvijek zelis postati moderator na MCSG, To je super, pocni pisat svoju vlastitu aplikaciju copy-paste-aj template i nadopuni svoje odgovore



Nazovi thread s svojim username-om znaci neka bude Jodimo - Moderator Application


Sada je trenutak da konacno nam pokazes od cega si
Kako Formirati svoju MOD Aplikaciju

Postoji mnogo načina da ukrasite svoj thread na forumima, ali kao što će učiniti s bilo profesionalne aplikacije, predlažem imajući vaše oblikovanje jednostavan i lagan za čitanje. Ja bi također ostaviti font na iste veličine da je počeo u, lijep veličini koji je jednostavan za čitanje i manje borbe.

Ako slijedite ove savjete, vaš zahtjev bi trebao izgledati otprilike ovako:

Ova vrsta oblikovanja je najlakši za nas Sr osoblje za čitanje. Sljedeći primjeri primjene su primjeri da ne treba slijediti jer oni uzrokuju veliku količinu boli u očima, a oni su samo ne užitak čitati.



Primjer kako nebih trebalo biti:

Primjer broj 2:

(Da, dobili smo to s vremena na vrijeme, nemojte poslati zahtjev kao što je ovaj jedan)

Kao što sam rekao, samo držati stvari kao jednostavan kao što možete i vaš oblikovanja trebalo biti u redu.

Također, dok pišete vaš zahtjev, ne pokušati prostora na vaša pitanja izvan i prostora iz stavka odvojene. To je važno jer je brže i lakše čitati manji blok teksta nego duži blok teksta, čak i ako svaki blok ima iste riječi u njemu.

Evo, ja vam ovo pokazati:

Tekst na desnoj strani je puno lakše za Sr Staff osoblja za čitanje nego tekst na lijevoj strani. Također sam Vam savjetujemo da podebljavati pitanje, ali ne i svoje odgovore.

Ovaj oblik vašeg zahtjeva može vam pomoći da dobijete svoje točaka kao i pomoći nam da razumijemo vaš zahtjev bolje. Umjesto u potrazi za kraj vašeg zahtjeva, mi ćemo biti u potrazi za glavnim točkama.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Što pitanja znače?


Važno je znati što tražimo u svojim odgovorima na pitanja u svojoj prijavi. Evo, ja ću vam dati neke korisne savjete o tome što tražimo.
Your name:
Your age:
Your current Minecraft username:
Do you have any alt. accounts? (If so please list them):

U prijevodu bi bilo ovako
Vase ime:
Vase Godine:
Vas username u Minecraftu:
Imate li jos koji acc (ako ima navedite):


Stvar u vezi toga je posto mod aplikacije nisu na hrvatskome

To su najlakša pitanja o primjeni. Oni nam pomažu doći do vas bolje upoznaju, kao i omogućiti nam da znate osnove o vama. Za tvoje ime, željeli bismo znati svoje pravo ime. Za svoju dob, željeli bismo znati svoju pravu dob (laž o svojim godinama može rezultirati trenutnim degradiranjem ili decline). Za vaš trenutni Minecraft korisničkim imenom, željeli bismo znati račun koji želite Moderator rank biti dodijeljen trebate biti prihvaćen.


What languages (other than English) do you know, and to what level [Optional]?:
Do you own the microphone you are using?
Do you have the ability to record video without lag, and upload that video to youtube in a timely manner (within 1 hour of completing recording)?
Where are you located? (Time zone):


Vec sam naveo da aplikacije jos nisu na engleskom pa nije potrebno i ovaj dio prevodit.

Ova pitanja nam omogućiti da saznate malo više u temeljite informacije o vama. Jedini jezik potreban da postane moderator na MCSG je engleski. Također morate posjedovati mikrofon koji koristite kako uvijek mora biti u stanju govoriti i komunicirati. Kao upravitelj, od vas će se snimati dokaze pravila , željeli bismo znati ako možete dobiti dokaze učitane u razumnom vremenu. Vaš zona će se koristiti da znate kada vam mozda nece biti dostupne.

How much time per day are you willing to assist in the moderation of our platforms?
Pitanje je Koliko vremena zelite posvetiti na dan na mcsg
Mi bi željeli znati koliko vremena dnevno ćete biti u mogućnosti da nam pomogne zadržati zajednicu sigurnom!


How long have you been playing Minecraft?
Pitanje je Koliko dugo igrate Minecraft
Opće znanje o Minecraft je korisno, ali to nije nužno potrebno.


how long have you been member of MCGamer Community:
Pitanje je: Koliko ste dugo clan MCGamera
Iako volimo vidjeti nova lica prijaviti za osoblje na McGamer serveru, također je lijepo vidjeti neke stare lica kao dobro!


Are you involved with any clans, or have been in the past? If so, please list them here:
Pitanje: Jeste li bili u nekom klanu, ili ste bili u prošlosti? Ako jeste , navedite ih ovdje:
To je samo za naše reference. Ako ste dio crnoj listi klanova , vi mozda necete postati član osoblja dok je klan na crnoj listi nazalost.



Do you have any bans on our servers? (If so, explain. If you have had a successful ban dispute, please provide a link):
Pitanje je:
Imate li kakvih zabrana na našim Serverima? (. Ako je tako, objasnite Ako ste imali uspješnu zabrana spor, molimo dati link):


Ako imate zabranu na nasim serverima, zabrana mora biti tijekom devet mjeseci te je istekla prije nego što može podnijeti zahtjev za Moderatora . Do tada, možda ne vrijede.

Have you filed any Report Abuses on our system? If so, please provide a link to the most recent closed Report Abuses that you have filed. (Maximum of ten, please)

Pitanje je Jeste li podnijeli izvješće bilokakvih krsenje pravila na našem serveru ? Ako je tako, navedite link na najnovijim zatvorenih Prijavi zloporabe koje ste podnijeli. (Najviše deset, molim)

Želimo da znate da su naši kandidati znaju što tražiti i kako pronaći rulebreakers. To ne zahtijeva da ste objavili izvješće zlostavlja prije, ali to je vrlo preporučljivo.


Have you been a member of another community’s staff, or have relevant work experience? If so, please describe your experience. (Be sure to include your position, server name, length of time served, and a link to the community’s website if available):

Pitanje je Jeste li bili član osoblja druge zajednice, ili imaju relevantno radno iskustvo? Ako je tako, molimo opišite svoje iskustvo. (Budite sigurni da su vaše mjesto, ime poslužitelja, duljinu vremena služio, i link na web stranicu zajednice ako postoji):

Mi smo uvijek u potrazi za iskustvom. Kao što je ranije navedeno, radno iskustvo nije potrebno, ali je sugerirano. Ako nemate iskustva u isto Minecraft poslužitelju, ali imate iskustvo ili radno iskustvo izvan Minecraft.

In each scenario, assume that you are in a Moderator position. Briefly explain to the best of your abilities how you would respond to each situation.
You are playing a game and you see a player whose actions seem suspiciously like hacking. However, you are not quite certain. What do you do?
A player on the forums publicly accuses you of abusing your powers. They claim to have proof, and are demanding that you be fired. What do you do?
Two players on our TeamSpeak are verbally fighting in a public channel with 5 other people, and things are getting out of hand. What do you do?
You are watching the newest video of your favorite MCSG streamer, who happens to be a VIP on the MCGamer network. Suddenly, you realize the streamer is using a hacked client during their games of MCSG. What do you do?
A player is in the hub, incessantly spamming an annoying phrase over and over again. How would you handle this player, and what punishments would you use if they persistently spammed? Assume that the player continues to spam after each successive punishment.

Pitanje je slijedece:


U svakom scenariju, pretpostavljamo da ste u moderator položaju. Ukratko objasniti najbolje od vaših sposobnosti kako bi odgovorili na svaku situaciju.
Vi igrate igru i vidite igrača čije djelovanje čini sumnjivo . Međutim, niste sasvim sigurni. Što radiš?
Igrač na forumima javno vas optužuje za zloporabu svoje ovlasti. Oni tvrde da imaju dokaz i traže da se daje vama otkaz. Što radiš?
Dva igrača na našem TeamSpeaku verbalno se svadjaju u public channelu s 5 drugih ljudi, i stvari su uzimajući iz ruke. Što radiš?
Vi gledate najnoviji video omiljenog MCSG streamera, koji igra na MCGAmer serveru . Odjednom shvatite da koristi hacked clieent tijekom igre MCSG. Što radiš?


Ova pitanja su vrlo osobna pitanja na koja ja ne mogu vam dati savjete o. Morate odgovoriti na ova pitanja na najbolji vaše sposobnosti i mogućnosti u punim rečenicama.

Konačna stvar za učiniti kada pišete vaš zahtjev potpisati ugovor na dnu zamjenom {Vaše ime} Ovdje sa svojim stvarnim imenom.

To je ono što bi trebao izgledati ovako:



Sada kada sam postavio aplikaciju / zahtjev Sto sada?
Cekati :)

Nakon sto ste objavili ili postavili aplikaciju / zahtjev, Sr Staff ce je pregledati, Kada netko procita vasu aplikaciju / zahtjev, sto slijedi je mozda odma bude odbijena (decline) sto znaci nije dobro napisana a ako je u Pending stage sto znaci u Toku ( ima potencijala )

PENDING STAGE


je komplicirana i nestrpljiva situacija jer tada Sr.Staff mora pregledati vasu aplikaciju ako se Sr.Staffu dopadne vasa aplikacija onda ce te biti u Interview Stage ( Intervju). Ako npr vasa aplikacija ima nekih stavki koje fale ili slicno biti ce odbijena, Ako su odbili predlazem da opet pregledate aplikaciju i vidite gdje ste pogrijesili ispraviti tu gresku i opet poslati jer ste bili u pending stage sto je dobro.

INTERVIEW STAGE

Intervju je faza procesa kada nakon sto vam odgovore na aplikaciju dolazite na Teamspeak Server ( ts.mcgamer.net ) I zatrazite Sr.Staff Člana da vam daju rank pod imenom Waiting Rank, Intervju mora biti na teamspeak bez iznimke


Odbijen sam ? Sta to znaci?

Ako su odbili, poruka je vjerojatno slična jednoj od sljedećih.

My apologies, but your Moderator Application has been Declined, as you have not used the correct format for your application.

Please refer to this link in order to find the correct application template:http://www.mcgamer.net/threads/help-wanted-current-available-volunteer-staff-positions-mcgamer.7389/

Sto znaci

Ispričavam se, ali vaša Moderator Aplikacija je odbijena jer niste koristili ispravan format za svoje aplikacije.

Te nakon toga ce vam u tom odgovoru staviti ovaj link-> http://www.mcgamer.net/threads/help-wanted-current-available-volunteer-staff-positions-mcgamer.7389/
Ispravna i prava Aplikacija.



My apologies, but your Moderator Application has been Declined due to the fact that you have had a previous ban on our network within the past 9 months that has not been pardoned. Due to this, you may not apply for this position again until it has either been pardoned or has been expired for 9 months.

Sto znaci


Ispričavam se, ali vaša Moderator Aplikacija je odbijena zbog činjenice da ste imali prethodnu zabranu na nasim serverima u posljednjih 9 mjeseci da nije pardoned . Zbog toga, ne smijete se prijaviti za Moderatora sve dok ne prodje 9 mjeseci od vase kazne.


sto znaci Da ste imali kaznu i da nije proslo 9 mjeseci nakon sto ste bili kaznjeni te morate pricekati 9 mjeseci da bi ste poslali novi zahtijev.

My apologies, but your Moderator Application has been Declined as you are underage.

You may reapply once you have reached the required minimum age to become a staff member (14 Years Old).


Sto znaci

Ispričavam se, ali vaša Moderator Aplikacija je odbijena zato sto imate ispod 14godina.

Možete se ponovo prijaviti nakon što su dostigli potrebnu minimalnu dob da postane član osoblja (14 godina).

Your application has been Declined as parts of your application was forged off of another person’s.Sto znaci
Vasa Aplikacija je odbijena zbog toga sto se sumnjici da ste ste uzeli dijelove, ili kompletnu aplikaciju od druge osobe.

I regret to inform you that your application has been Declined as the answers you have provided do not meet the high standards for staff members. Try elaborating!

Sto znaci

Žao mi je obavijestiti vas da je vasa aplikacija odbijena prema odgovorima koje ste naveli ne zadovoljavaju visoke standarde za osoblje. Pokusajte elaborirati



Savjeti i trikovi :)

Sto treba a sto ne treba


Sto treba: koristiti ispravnu gramatiku i pravopis tijekom pisanja vašu aplikaciju!

Sto treba: postavljati pitanja! Sve dok se ne traži za pomoć za vasu Moderator aplikaciju, od vas će biti u redu!

Sto treba: pridružite se na razgovorima! To će vam pomoći da upoznate ljude koji će pomoći u budućnosti.

Sto treba: znate pravila prije primjene.

Sto treba: pročitajte stranicu često postavljana pitanja na forumima. To će vam pomoći da zajedno, a možda i pomoći drugima, ako im je potrebna dodatna pomoć.

Sto treba: provesti vrijeme u svim načina igre koje MCSG ima za ponuditi. Poznavanje različitih vrsta igara koje imamo je vrlo korisno.

Sta treba: koristiti ljubazni jezik na serverima. Možete očekivati da cemo vam gledati u povijesti chat-a i mi možemo vidjeti ako ste rekli nesto sto ne bih ste smjeli.

Sta Treba: Biti iskren u svemo sto je komplicirano. Ako postoji situacija da vjerujete moze ometati postati osoblje, bolje da nam kazete nego da sami saznamo

Sta treba: slijedi pravila! Čak i ako ste to učiniti na intervjuu fazi, to vas ne oslobađa od pravila.-Axanite

Sta treba: biti aktivni na TeamSpeaku, na forumu i u igri , komunicirati s osobljem i ostalim članovima , i dobiti opći osjećaj kako zajednica funkcionira! -Axanite

Sta treba: Dati sve od sebe. Čak i ako ne uspije prvi put , važno je pokazati koliko želite pomoći zajednici! -Giggity69Goo

Sta treba: biti prijateljski i razgovaraj tko želi razgovarati s tobom! -MisiLica

Sta treba: prisustvuj na eventima zajednice! -MisiLica


Sta ne treba ! :)

Ne treba: traziti SR osoblje da procitaju vasu aplikaciju

Ne treba: izbjegavajti reći SR staffu o svojim alternativnim računima.

Ne treba: mislim da će to biti lak put, ima ga puno . -OhFancy

Ne treba: laž. Laganje samo će vas dovest u jos gore stanje i smanjiti šanse! -MisiLica

Sta da sada radim?

Sada kada ste pročitali sve s ovog guide-a , napisite te aplikaciju i zelim vam srecu


Nadam se da ste sve shvatili



 
Last edited:

R3chii

Survivor
Joined
Jun 24, 2015
Messages
164
Reaction score
123
Kopirano i prevedeno..To sam mogao i ja

Copied and translated..I could do that either..
 

CowzMC

Platinum
Joined
Dec 12, 2015
Messages
171
Reaction score
125
Kopirano i prevedeno..To sam mogao i ja

Copied and translated..I could do that either..
Ne nije sve je pisano pitaj staff oni mogu vidit dal je copy paste ! :D
 

R3chii

Survivor
Joined
Jun 24, 2015
Messages
164
Reaction score
123
Tekst na desnoj strani je puno lakše za Sr Staff osoblja za čitanje nego tekst na lijevoj strani. Također sam Vam savjetujemo da podebljavati pitanje, ali ne i svoje odgovore.

Ovaj oblik vašeg zahtjeva može vam pomoći da dobijete svoje točaka kao i pomoći nam da razumijemo vaš zahtjev bolje. Umjesto u potrazi za kraj vašeg zahtjeva, mi ćemo biti u potrazi za glavnim točkama.
Google translateFTW
 

Sabit

District 13
Joined
Mar 16, 2015
Messages
772
Reaction score
2,174
I think its useless since if the guy wants to be moderator will have to know English very well :/
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,633
Members
523,972
Latest member
Atasci