• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Silence [EU]

Raziix

Platinum
Joined
Jul 23, 2015
Messages
387
Reaction score
28
IGN:_TharZ
Nickname:Razvan
Age:12
Skype name:iti dau eu add.
Wins out of game played:109/1073(am avut un cont cu 250/1900)
Nationality:RO live in FR
Strengths (be specific):Sword , FnS
Weaknesses (be specific):Hackers
Why do you want to join Silence?:pentru ca este un clan bun si as vrea sa imi fac prieteni noi.
What benefits would you be able to bring into this clan:Cu winuri , daca sar certa niste prieteni din clan as incerca sa-i impac etc.


P.S:Oricum nu o sa fiu acceptat dar mi-am incercat si eu norocul sa intru intr-un clan mai bun.GoodLuck , Squize <3.
 

NICERoby

Tribute
Joined
Dec 27, 2015
Messages
28
Reaction score
1
IGN:Roby
Nickname:NICERoby
Age:14
Skype name: facebook: petrerobertmarianalexandru fara spatiu
Wins out of game played: 20/100 am schimbat mai multe conturi
Nationality:Roman
Strengths (be specific):Bow si Rod
Weaknesses (be specific):Hackers
Why do you want to join Silence?:Vreau intr-un clan de romani,in care pot si filma si distra.
What benefits would you be able to bring into this clan:Depinde...Vreau mai intai sa intru in el eventual sa-l fac cunoscut si ei bine sa ajut la castigarea mai multor warruri?!
 

Raziix

Platinum
Joined
Jul 23, 2015
Messages
387
Reaction score
28
IGN:_TharZ
Nickname:Razvan
Age:12
Skype name:iti dau eu add.
Wins out of game played:109/1073(am avut un cont cu 250/1900)
Nationality:RO live in FR
Strengths (be specific):Sword , FnS
Weaknesses (be specific):Hackers
Why do you want to join Silence?:pentru ca este un clan bun si as vrea sa imi fac prieteni noi.
What benefits would you be able to bring into this clan:Cu winuri , daca sar certa niste prieteni din clan as incerca sa-i impac etc.


P.S:Oricum nu o sa fiu acceptat dar mi-am incercat si eu norocul sa intru intr-un clan mai bun.GoodLuck , Squize <3.
Sa inteleg ca sunt Denied ?
 

SquizeGaming1

Tribute
Joined
Aug 10, 2014
Messages
35
Reaction score
1
IGN:Roby
Nickname:NICERoby
Age:14
Skype name: facebook: petrerobertmarianalexandru fara spatiu
Wins out of game played: 20/100 am schimbat mai multe conturi
Nationality:Roman
Strengths (be specific):Bow si Rod
Weaknesses (be specific):Hackers
Why do you want to join Silence?:Vreau intr-un clan de romani,in care pot si filma si distra.
What benefits would you be able to bring into this clan:Depinde...Vreau mai intai sa intru in el eventual sa-l fac cunoscut si ei bine sa ajut la castigarea mai multor warruri?!
Declined !
 

SquizeGaming1

Tribute
Joined
Aug 10, 2014
Messages
35
Reaction score
1
IGN:_TharZ
Nickname:Razvan
Age:12
Skype name:iti dau eu add.
Wins out of game played:109/1073(am avut un cont cu 250/1900)
Nationality:RO live in FR
Strengths (be specific):Sword , FnS
Weaknesses (be specific):Hackers
Why do you want to join Silence?:pentru ca este un clan bun si as vrea sa imi fac prieteni noi.
What benefits would you be able to bring into this clan:Cu winuri , daca sar certa niste prieteni din clan as incerca sa-i impac etc.


P.S:Oricum nu o sa fiu acceptat dar mi-am incercat si eu norocul sa intru intr-un clan mai bun.GoodLuck , Squize <3.
Declined !
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,610
Members
523,972
Latest member
Atasci