• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

TheGrudge [EU Clan]

Status
Not open for further replies.

Onionz

Tribute
Joined
Mar 8, 2015
Messages
58
Reaction score
3
IGN:rAzwiN(but I play with my friend account)
AGE:12
PvP Streangth:Sword,FNS,Rod
Skype:itztorresro.privat
Nationality:Romania <3 salcf
NA POFTIM COPIL RATAT APLCI IN THEGRUDGE DAR TII PARTA CAND ITI IEI METRO :))) ce plod terorizat
 

SnoopDogg

Tribute
Joined
Jun 22, 2015
Messages
61
Reaction score
4
Nu folosesc hack-uri si + ca GabyJoaca are... si am zis ca o sa joc cu el doar daca dau de hackeri si ma enervez si intru pe publice si joc...dar nea si nu joc cu el daca vrei hai 1v1 man
 

JustNumber

Tribute
Joined
Mar 23, 2015
Messages
73
Reaction score
2
IGN: JustNumber
Age: 13
PvP Streangth : rod , sword , fns
Skype: no_more744

Nationality: Romania
 

iRephaym1511

Survivor
Joined
Jul 3, 2014
Messages
362
Reaction score
21
Nu folosesc hack-uri si + ca GabyJoaca are... si am zis ca o sa joc cu el doar daca dau de hackeri si ma enervez si intru pe publice si joc...dar nea si nu joc cu el daca vrei hai 1v1 man
Inceteaza si tu si Onionz! Nu vrem certuri pe acest Thread!
 

alexander123

Survivor
Joined
May 22, 2013
Messages
147
Reaction score
2
5-0 cu TheAscension? hahahaha moor frate
1.Era 2-0 pentru noi
2.Ai 2 zile sa imi arati dovada ca el le avea instalate :))))))) sau contactez un mod
 

alexander123

Survivor
Joined
May 22, 2013
Messages
147
Reaction score
2
NA POFTIM COPIL RATAT APLCI IN THEGRUDGE DAR TII PARTA CAND ITI IEI METRO :))) ce plod terorizat
Nu este dovada ca are hack
Doar pentru ca e pe site-ul de la Metro,asta nu inseamna ca il are
Degeaba spuneti ca ,,il are'' daca propabil l-ati verificat in tot PC-ul si nimic.....
 

Tiqeh

Quantum
Joined
Apr 28, 2015
Messages
57
Reaction score
12
Ofticații pulii mele era 2-0 pt TheAscension,ați abandonat si ati pus 5-0 pt voi.Doamne degeaba aveți 14-15 ani daca trăiți intr-un joc cu cubulețe la vârsta asta si nu vreți sa fiți corecți!
 

iRephaym1511

Survivor
Joined
Jul 3, 2014
Messages
362
Reaction score
21
Cat de disperati =)))))))))) Ai de pula mea. Puteti chema cati moderatori vreti, am filmare ca TheBestGamer98 are WTFast + Metro =)))). Distrusii pulii mele. Veniti la noi pe thread sa faceti gura mare, aveti din toata comunitatea din RO hate =)). Ai de pula voastra de prafani. =))
 
Status
Not open for further replies.

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,633
Members
523,972
Latest member
Atasci