• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Status
Not open for further replies.

Ali | Carrot

Experienced
Reaction score
152
IGN: BlowerBeaver
SoloSG / SG İstatistikleri: Bilmiyorum: D
Bize kendinizden bahsedin: Ben Yiğit. 14 yaşındayım. Sanal Ortamı sevmiyordum ama bana sanal Ortamı sevdiren (Havuç, Hamza Abi, İlker, Buğra) Bazi iyi kalpli insanlar var. Bende sanal Ortamı bırakmak istemiyorum ziyaretinde bu bırakmayacağım Süre iyi geçsin diye bu clana gelmek istiyorum. Nasıl bu clanda iyi geçecek dersenizde Havuçun Yardımseverliği Buğranın mal mal Sövmesi Komikliği egenin hatasını anlayıp özür dilemesi KAREPANTOLONUN Atarları Overlokun mallıkları BujuBabanın türettiği mal mal kelimeleri A.Ş. cana yakın Olması (Amik baccası) Sefanın Lüfen diyişi ettik onunda mal mal küfredişleri Alperenin Ses tonu Puffynin Yöneticilik duygusu A.Ş. , hiç ayrımcılık yapmaması A.Ş. Hep haklıyı savunması falan filan Hepinizi tanıyorum. İyi Kişilersiniz. Inşallah Beni alirsiniz clana. Bol Şanslar ...
IGN: ADAMOLLANTIRREK - [xRaiquiis]
Previous clans: TigerArmy - MockingBirds - Hiatus
SoloSG/SG stats: SG: 2480/371 SoloSG: 207/57
Tell us about yourself: Saygılıyım, adaletliyim, nerde ne zaman nasıl hareket edileceğini bilen biriyim. Nasıl oynadığıma gelecek olursak da bana göre iyi bir oyuncuyum, bu olay ego gibi görünmesin çünkü ''bana göre'' iyi bir oyuncuyum :)
Başvurularınız için teşekkürler , reddedildiniz..!

Ali | Carrot

Experienced
Reaction score
152
IGN:ThanatosRS
Previous clans:Hiatus MockingBirds Fenton TigerArmy
SoloSG/SG stats:SG:3301/238 SoloSg:202/37 Fazla Stat Kasan Biri Değilimdir
Tell us about yourself:Saygılı Biriyim Titan Klanında Olmak İsterim.Çok Fazla İyi Bir Oyuncu Değilim Örneğin:puffyBears Gibi Fakat Çokda Kötü Oynadığımı Düşünmüyorum
Başvurun için teşekkürler , Beklemedesin..!

Ali | Carrot

Experienced
Reaction score
152
IGN:ConcuertHD
Previous clans:Fenton-TerribleWar-Gravity-GodWolfs
SoloSG/SG stats:83-11 532-25 kazanma fakat trol oynadığım için ve stat kasan biri olmadığım için
Tell us about yourself:15 yaşındayım.Saygılıyım,Adaletliyim kimseyi durduk yere yargılamam ve arada sırada trollükler yaparım xd. Oynaşıma gelirsek 1v1 m iyi olmasada tf min iyi olduğunu düşünüyorum
IGN: SuspectJP
Previous clans: LegendArmy,Pulse,GodWolfs,ShadowEU,TigerArmy,TerribleWar,GRAVITY
SoloSG/SG stats: http://www.mcgamer.net/player/SuspectJP/
Tell us about yourself: Güzel Klan Ve İyi PvP Oyuncuları Var.Bu Clana Katkı Sağlayıp Türkiye Sıralamasına İlerletmeye Yardım Edeceğim Ve PvP'min Yeterli Olduğunu Düşünüyorum.​
Başvurularınız için teşekkürler , Beklemedesiniz..!

HotPaws

Tribute
Reaction score
1
IGN: Rxsy
Previous clans: FakeTeam , TigerArmy , LegendArmy , Solitudes , Chengo , GodWolfs , FearlessHunter , Revalution vb..
SoloSG/SG stats: http://www.mcgamer.net/player/Rxsy Stats kasmıyorum ve beni statsa göre lütfen karşılaştırmayın. Genellikle kendimi geliştirici serverleri yani kohi , 1v1 serverleri , badlion , vb.
Tell us about yourself: Merhaba adım Arda. 14 Yaşındayım. Bu clana girme nedenim iyi bir saygı çerçevesinde olan bir ortam , ve iyi oynayan iyi bir kişiliklerle kendimi geliştirmek istiyorum. İstiyorum ki iyi bir yerlere gelip iyi bir oyuncu olmak istiyorum bu aralıktada sizden tek istediğim bana güvenip ve desteklemeniz.

Last edited:

Srpx

Platinum
Reaction score
9
IGN: Srpx
Previous clans: Hiatus // Fexium // FakeTeam
SoloSG/SG stats: 2074/167
Tell us about yourself: I'm so Happy​

Status
Not open for further replies.

Members online