• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

~ Weaken ~

Steveyoon

Tribute
Joined
Sep 16, 2015
Messages
31
Reaction score
2
cand filmezi parca nu joci asa bine :))
FILMEZ . e logic ca nu pot avea aceleasi performante . pt ca nu am pc atat de bun bossule . inceteaza sa acuzi ca o faci in zadar , nu rezolvi nimic :p
 

Dumi

Platinum
Joined
Feb 22, 2015
Messages
142
Reaction score
27
FILMEZ . e logic ca nu pot avea aceleasi performante . pt ca nu am pc atat de bun bossule . inceteaza sa acuzi ca o faci in zadar , nu rezolvi nimic :p
Ti-ai luat ban in timpul cw-ului omule. Asta inseamna win pentru noi. Nu conteaza ca ti-ai luat unban 5 zile dupa cw
 
Last edited:

rLqqq

Platinum
Joined
Mar 15, 2016
Messages
513
Reaction score
28
Ti-ai luat ban in timpul cw-ului omule. Asta inseamna win pentru noi. Nu conteaza ca ti-ai luat unban zile dupa cw[/QUOTEe
Da . Am luat unban. 3 modrtatori au spus ca sunt curat . deeci e ca si cum banul nu si-a avut rostul. daca nu-l vei scoate o sa vb cu moderator in privinta asta .
 

Dumi

Platinum
Joined
Feb 22, 2015
Messages
142
Reaction score
27
Nu conteaza ca ti-ai luat unban 5 zile dupa cw atat timp cat ai luat ban in timpul cw-ului . Esti surd? Cheama orice moderator.
 

rLqqq

Platinum
Joined
Mar 15, 2016
Messages
513
Reaction score
28
Nu conteaza ca ti-ai luat unban 5 zile dupa cw atat timp cat ai luat ban in timpul cw-ului . Esti surd? Cheama orice moderator.
jaja , tot slabi sunteti =]] fake win is rial
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Messages
2,449,633
Members
523,972
Latest member
Atasci