• Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

Reliance EU

mustafaakpnr9

Spectator
Reaction score
0
bence aglamyi kesmelisin
mk salağına bak klan ismini ben buldum önceden adamın yüzsüz yüssüz ismide çekmiyor o kullandığı skinide ben önceden söylemiştim klan skini yapmaya çalışıor

KRALAGLATTI

Spectator
Reaction score
0
IGN: annna_albba ( eski hesabım çalındı bı free gg xd )

Donor:Yok
Why do you want to join Reliance: Sağlam klan arıyorum ve PvP me güveniyorum clan tecrübem az çok var . Ve çok iyi arkadaşlarım clanda nqss_ gibi Ömerle çok iyi tf yapıyoruz rıdvan da clana başvurdu o da girerse çok iyi olur tf açısından :D Badlionda fazla rank kasmıyorum eskiden Gold 4 olmuşluğum vardı biraz ara verdim ve silver 2 ye Düşmüşüm . Bende iyi bir clan arıyoduk arkadaşlarla ve burası önerildi alırsanız sevinirim :)

Klaex

Tribute
Reaction score
1
IGN: annna_albba ( eski hesabım çalındı bı free gg xd )

Donor:Yok
Why do you want to join Reliance: Sağlam klan arıyorum ve PvP me güveniyorum clan tecrübem az çok var . Ve çok iyi arkadaşlarım clanda nqss_ gibi Ömerle çok iyi tf yapıyoruz rıdvan da clana başvurdu o da girerse çok iyi olur tf açısından :D Badlionda fazla rank kasmıyorum eskiden Gold 4 olmuşluğum vardı biraz ara verdim ve silver 2 ye Düşmüşüm . Bende iyi bir clan arıyoduk arkadaşlarla ve burası önerildi alırsanız sevinirim :)
Şuan Sadece sen basvurdun D:

Klaex

Tribute
Reaction score
1
+ ben ten yiyorsun ss leri var istersen gosterim d

KRALAGLATTI

Spectator
Reaction score
0
+ ben ten yiyorsun ss leri var istersen gosterim d
Kanka bu yüzden benle küsücekmisin yani sırf başka klana başvurdum diye ? burda en iyi arkadaşlarım başvurdu o yüzden zaten almıyacaktın . Bu arada bow spam yapıp yakıp tena tmakta ayrı güzelmiş.

Klaex

Tribute
Reaction score
1
Kanka bu yüzden benle küsücekmisin yani sırf başka klana başvurdum diye ? burda en iyi arkadaşlarım başvurdu o yüzden zaten almıyacaktın . Bu arada bow spam yapıp yakıp tena tmakta ayrı güzelmiş.
Ben sana kusmedim sen engelledin !

KRALAGLATTI

Spectator
Reaction score
0
Ben sana kusmedim sen engelledin !
Barışalım o zaman sen ez diyip durdun bende çok sinirlendim ne yapayım :( kaldırıyorum engelini böyle bişi yaşamayalım bi daha lütfen skypenı yaz

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,193
Members
523,972
Latest member
Atasci